Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt válasszam ami érdekel...

Azt válasszam ami érdekel vagy azt ami ahoz a munkához kell amit csinálni szeretnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni arra a szakra menjek továbbtanulni (gimnázium) ami érdekel, vagy arra ami ahoz a szakmához kell amit szeretnék majd csinálni. Biosz szakra kéne mennem ahoz a munkához amit űzni szeretnék, viszont érdekel engem a humán szak is. Azt válasszam ami érdekel vagy azt ami az állatorvoshoz kell?

2019. jún. 25. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Humán szakkal nem sokra vinnéd. Ha a másik is érdekel és elhivatottság is van benned, akkor válaszd inkább azt. Mindenesetre hallgass a szívedre.
2019. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a biosz miatt akarod, azt felveheted fakultációnak is.
2019. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan humán szakra. Én sport tagozatról mentem állatorvosira.
2019. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj human szakra. Még az is lehet, hogy pár év után már mással szeretnél foglalkozni, és ha nem, és eltökélt vagy, akkor onnan is simán bejuthatsz az állatorvosira. Ahogy írták már, fakultációban fel lehet venni a bioszt, ha komolyabban foglalkoznál vele.
2019. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊😊
2019. jún. 26. 10:38
 6/7 Fizikakedvelő ***** válasza:
Jelenleg humán tagozaton tanulok és jövőre fakultációt kell választanom. Nekem is cél a biosz fakt. Semmi problémád nem származhat egy kis humán műveltségből.
2019. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
EZ nem kérdés. Azt válaszd, ami érdekel.
2019. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!