Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudom meg, hogy hány...

Mikor tudom meg, hogy hány pontom lesz felvételin?

Figyelt kérdés
Tehát, felvi-hu-n mikor számítják be az új érettségi adatokat?

2019. jún. 28. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
érettségi eredményeket*
2019. jún. 28. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, ha félreértelmezem...most arra vagy kíváncsi, mikor derülnek ki a ponthatárok? mert az július 24
2019. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Július elején. De a pontszámító kalkulátorral már most is ki tudod számolni.
2019. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak arra voltam kíváncsi, hogy mikor tudom meg a tényleges pontjaimat. Tudom hány pontom lesz, csak azon aggódom, hogy valamit elszúrtam a jelentkezésnél mert még nem számították be az új érettségimet.
2019. jún. 28. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Tavaly felvételiztem és úgy emlékszem, hogy az érettségit nem kellett volna feltöltenem, mert annak az eredményeit egy központi rendszerből nézik meg és úgy veszik figyelembe a pontjaidat. Ennek ellenére én feltöltöttem.


A pontszámító kalkulátorral meg tudod nézni hogy hány pontod van jelen állás szerint, és ha minden eredményed (régi és új érettségi, bizonyítvány, nyelvvizsgák, stb...) beírod, akkor az automatikusan úgy számol, ahogy te a legjobban jársz és a legtöbb pontod lesz.


Július végén derül ki, hogy felvettek-e.

2019. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!