Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felnőttképzés. Cukrász tanfoly...

Felnőttképzés. Cukrász tanfolyam, de hol? Focus Oktatóközpont vélemények.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék jelentkezni cukrász tanfolyamra, ehhez lenne szükségem egy kis segítségre. Olyan képzést keresek ahol meg is tanítják az emberrel a dolgokat és nem "csak papirt" ad. A focus oktatási központot néztem eddig a legjobbak, viszont az nekem elég messze van vidékről. Nyíregyháza lenne optimális, de nem hiszem, hogy ott találnék érdemre méltó oktató helyet, esetleg még debrecen, de ott sem találtam eddig még kepzést. Köszi a válaszokat előre is.

2019. júl. 1. 17:32
 1/2 anonim válasza:
Én most végzek ott és nekem csalódás volt és pénzkidobás. Számomra semmi újat nem mutattak, pedig pont azért mentem. Régi, hagyományos dolgokat készítenek. Én is azért mentem, hogy hátha a most divatos dolgokat tanulok, de semmi. Amit itt tanultuk azt 90%-ban már előtte is tudtam. Most ha új dolgot akarok megtanulni marad a youtube ahogy előtte is.
2019. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert nulla tudással is mehet valaki a képzésre és inkább hozzájuk alkalmazkodnak, mintha onnan kezdenék, hogy mindenki tud mindent és mehetnek a haladós dolgok, akkor a kezdők elég rosszul járnának.

Én most szeretnék oda menni tanulni úgy, hogy nagyon minimális tudásom van és pont ezért örülök, ha teljesen az alapoktól kezdjük.

Ha nem az alapoktól kezdenék, akkor lenne felvételi vizsga, mint a művészeti képzéseknél.

2020. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!