Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes kiértékelnem a kérdőívet?

Érdemes kiértékelnem a kérdőívet?

Figyelt kérdés

Angol nyelvtanulásról készítettem kérdőívet, 25 kérdéses volt, több olyan kérdéssel, amelyeket ha együtt nézek, kiderül, hogy mik azok a motivátorok, tényezők, amik befolyásolják az angol nyelvtanulást. Illetve kitér az oktatás színvonalára is.

A kérdés, hogy érdemes-e kiértékelnem a kérdőívet úgy, hogy csak 72 válaszom érkezett, abból pedig 24 férfi nemű, maradék nő (nincs 50-50 arány). Megéri ilyen "kevés" válaszadó válaszait részletesen, 10-20 oldalon elemeznem?



2019. júl. 3. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha ez egy egyetemi feladat, akkor kénytelen vagy. 72 válasz nem olyan kevés. A nő-férfi arány szerintem nem lényeges, semmilyen más kérdőívben sem tudják ennek az egyenlőségét biztosítani. De meppróbálhatod még máshol is megosztani.
2019. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 60 válasz felett már értékelhető egy online kérdőíves adatbázis. Ezért nem fogsz rosszabb jegyet kapni. :) A nemi eloszlás nem számít. 5 műhelymunkát írtam pszichológia BA-n, szintén 10-20 oldal, és tudják az oktatók, milyen nehéz elegendő adatot gyűjteni. A megvitatás részben viszont ki kell térned a limitációkra, jelen esetben a mintaelemszám az, és azt is oda kell írnod, hogy ez torzíthatja az eredményeket.
2019. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Van egy tantárgy, amire ilyennel lehet "nevezni", és ha kellőképpen szakmainak találják a tanárok, akkor 3 kredit jár érte. Azért is kérdezem, hogy érdemes-e.

2019. júl. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!