Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha bemegyek az ügyintézőhöz...

Ha bemegyek az ügyintézőhöz személyesen, akkor frissítik az orrom elött vagy nem fognak vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
Újra érettségiztem, de az új eredményeim még nem kerültek be az e felvételi rendszerébe. Mit lehetne tenni, hogy felgyorsítsam a dolgokat? Mert ez így egy elég kételyes dolog, mert lehet én hibáztam el valamit, és akkor semmi esélyem nem lesz pótolni a dolgokat

#érettségi #felvételi #nincsenek új eredmények
2019. júl. 8. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket,nem hiszem ,hogy ha oda mész intézni fognak valamit. Nagyon sok mindent kell feldolgozniuk. Én már rég feltöltöttem a tanúsítványomat de nem dolgozták még fel,és én is félek,hogy valami nem jó.
2019. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma már felhivtam őket, semmi érdemleges válasszal nem szolgáltak, csak cáfolta a csajszi, azt (amit amugy pont be töltöttel fel), miszerint nem kell feltölteni a tanusítványt. Szóval most mondta, hogy mindenképp legyen feltöltve, mert nem biztos, hogy beérkezik hozzajuk az új eredmény
2019. júl. 8. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom,várj még 1-2 napot ,ha akkor se lesz semmi próbáld meg személyesen.
2019. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!