Most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés
Szóval keresgéltem egyetemi szakot XY egyetemen és a ponthatárok, na most kereskedelem és marketing szakot nem is indít, szerintem az majd csak szakirány lehet, de akkor miért van ott közte és ponthatárt is mutat?(tavalyit néztem, akkor sem indult)
2010. júl. 10. 15:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy nem tudjátok mi lehet a felvi pontszámító kalkulátorával?Nekem nem nyitja meg
2010. júl. 10. 15:03
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elkövetkezedő 2-3 napban a felvi tuti halott lesz, ahogy valószínűleg 22.-én este is, úgyhogy szerintem majd utána próbálkozz. A többinél nem is értem, mit akarsz kérdezni.
2010. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:Dköszi...


azt h az egyetem nem indít kereskedelem marketing szakot, eddig egyszer sem indított ilyen néven, szerintem ez majd szakirányultság lehet(barátomnak is ilyemsi volt) de akkor miért van ott pontszámmal a felsorolás között?( a ponthatároknál)

2010. júl. 10. 15:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ott van, akkor indít. Egy linkkel, vagy egy konkrét egyetemmel többet tudnék mondani, még mindig zavaros kicsit.
2010. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem indít olyan szakot:) nincs a honlapjukon és barátom arra az Egyetemre jár és mondta h nincs olyan szak, eddig sem volt és indítani sem indítanak, csak szakirányként lehet választani, ezért zavaros h miért van ott, na mind1.
2010. júl. 10. 15:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy linket kérlek, és mondd meg melyik egyetem, mert mostmár engem is érdekel.
2010. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Majd megkérdezem végül is tőle, de lehet h csak azért van ott mert 2 intézménye van a sulinak és a másikban talán lehet tanulni, de arról sem hallottam, csak h szakirány.
2010. júl. 10. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy mesterképzésben indítják?

Tényleg többre mennénk, ha leírnád a konkrét egyetemet-szakot.

2010. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem? :D
2010. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
már megvan:D szie-ről van szó, csak a gödöllői indít olyat, de én a ponthatároknál is direkt csabait néztem és oda is kitették a ponthatárt, csak hát Csabán szakirány lehet a marketing:) most már így érthető számomra is:D csak zavaros volt h nem írték oda külön h Gödöllő
2010. júl. 10. 15:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!