Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tanácstalan...

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok. Ingyenes OKJ?

Figyelt kérdés

Megcsináltam egy programozó képzést, az elején még lelkes voltam, hogy majd kapok egy menő junior munkát, de eltelt két hónap és semmi.. a cég keres nekünk céget a partnereik közül, de eddig egy interjún voltam, ahonnan már vissza szóltak, hogy szimpi voltam de nem engem keresnek az adott munkára.

OKJ-n gonfolkozom, de nincs tapasztalatom az ingyenes OKJ-k hasznosságát illetően..

Valaki itt végzett már el ingyenes programozó OKJ-t?



2019. júl. 10. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen eredménnyel végezted el a programozó képzést? Mit adhat az OKJ-s, amit eddig nem kaptál meg?


Jó juniorokat felvesznek. Esetleg ha nem várnád a sült galambot, hanem lépéseket is tennél azért, hogy eljuss valahova?

2019. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy oklevelet kaptam arról, hogy elvégeztem, és hogy milyen technológiákat használtam.

papír nélül nehéz munkát találni, főleg éves tapasztalat nélkül..juniorként, IT- végzettség nélkül. A legtöbb helyen már 1-2 éves tapaszalatot kérnek..

2019. júl. 10. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem erre voltam igazából kíváncsi, hanem, hogy mit tanítottak és milyen szinten sikerült azt megtanulnod? Pontosan mihez értesz?


Ilyen területen dolgozom, és meglep, hogy nem találsz munkát, ezért érdeklődöm. Tapasztalatom szerint 3-4 interjú után általában talál munkát az, aki tényleg elérte a junior szintet a tanulmányai során.

2019. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

javat tanultam, 5 hónaops volt a tanfolyam, elég intenzív, amit megtanítottak ezalatt a pár hónap alatt, azt elég jól tudom, gyakorlok

munkát keresek a cégen kívül is, de ahova juniort keresnek, ott elvárás a diploma, vagy legalább nappali tagozat info szakon..

2019. júl. 10. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Huh, 5 hónap elég kevésnek tűnik. Hobbi projekted van? A cégnél nálunk ennyire rövid gyorstalpalós képzéseket nemigen vesznek komolyan.


Van egy jó business coach ismerősöm, akinek van kapcsolata programozó képzőhellyel és készít fel programozókat állásinterjúkra is, nem csak kezdőket. Esetleg ő tud segíteni, nem tudom. Ha gondolod, kérdezz rá: ak-coaching.hu

2019. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!