Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek is feldolgozás alatt...

Nektek is feldolgozás alatt van a dokumentumotok Felvin?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. 3 hete töltöttem fel az érettségi tanúsítványom, még mindit feldolgozás alatt áll. Július 12-ig lehet bármit feltölteni, ha nem fogadnák el, picit ideges vagyok emiatt.. van még akinél ez a probléma áll fent?

2019. júl. 10. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem feldolgozott doksim van (korábbi felsőfokú oklevél), de nincs pontszámom. Hát, ez csak annyiban hasonló a te problémádhoz, hogy engem is aggaszt. Biztos folyamatosan dolgoznak, és ők még július 12 után is feldolgozhatnak, pontszámot állapíthatnak meg, ez a határidő rájuk nem vonatkozik.
2019. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem fogadnak el azt elvileg pótolhatod a határidő után. Ha minden feldolgozott de 0 pont, akkor pontszám felülvizsgálatot kell kérni.
2019. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is idegeskedtem, amikor minden dokumentumom fel volt dolgozva, de pontokat még nem láttam. Szerintem ne izgulj, rájuk a 12-e nem vonatkozik. De ha nagyon izgulsz, telefonálj be. Nem javaslom, hogy e-mailt írj, mert szó szerint bemásolják azt, amit a felvin lehet olvasni.


#1! Én is felsőfokú oklevéllel felvételizem, ezt pedig az adott egyetemnek kell jóváhagynia. Én írtam nekik emailt, hogy mikorra várható:)

2019. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Srácok, én is feltöltöttem az érettségimet, de amikor már 3 hete csak feldolgozás alatt volt, akkor írtam nekik és azt mondták azért nem fogadják el, mert a két lapnak egyben kell látszódnia, nem külön-külön. Erre figyeljetek. :)
2019. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Nem is kell érettségit feltölteni
2019. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!