Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Távoktatásos masszázs tanfolya...

Távoktatásos masszázs tanfolyam vizsga?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni egy ilyen tanfolyamra. Távoktatásban oktatják, e-learning.

És azt írják, hogy a tananyagot elküldik e-mailben a gyakorlatról videókat küldenek ez még jó és érthető, de az elméleti vizsga tesztekből, dolgozatból áll szintén otthon, a gyakorlati vizsga pedig skype-os/viberen keresztül történik és ez az amit nem igazán tudom hogy lehetséges. És elvileg oklevelet is küldenek sikeres vizsga után, amivel akár vállalkozást is tudok indítani. Meg az is furcsa, hogy előre kell utalni a tanfolyam díjat ami nem csak 1-2 ezer. Lehet csak kamu az egész és pénz kicsalás? Amúgy egy jó hírű masszázs szalonról van szó BP-n, ahol oktatnak helyben és távoktatásban is

Szóval arra lennék kiváncsi, hogy működik ez a gyakorlati "videós" vizsga? Mit kell csinálni, valakit meg kell maszírozni vagy csak beszélgetés az oktatóval?

Esetleg valakinek van ilyen tapasztalata?



2019. júl. 12. 08:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy ez egy sima svéd-, lazító-, frissítő masszázs NEM gyógymasszázs.
2019. júl. 12. 08:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentkeztél rá végül? Én elvégeztem egy svéd masszázs tanfolyamot, az két hétvége volt. Távoktatásban nem látom hogyan működhetne.
2019. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még nem jelentkeztem.

Elvileg e-mailben elküldik az elméletet, meg videókat a gyakorlatról.

A vizsgát meg szintén otthon lehet csinálni. Az elméletből dolgozat/teszt van, a gyakorlatból meg elvileg videó kapcsolaton keresztül.

És amit te elvégeztél ott adtak vizsga után oklevelet is? És ha adtak azzal elmehetsz dolgozni is vagy vállalkozást is indíthatsz?

2019. júl. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!