Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE kollégiumok - KCSSK vagy...

Izabizacska kérdése:

ELTE kollégiumok - KCSSK vagy NUK?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén felbételizek az ELTE-BGGYK-ra. Érdekelne, hogy mi a véleményetek a KCSSK és a NUK kollégiumokról. Főként olyanok véleménye érdekel, akik jelenleg, vagy a közelmúltban laknak/laktak ott. Minden infó érdekel róluk.

2019. júl. 13. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kcssk-s vagyok.

A kcs-t azért szeretem, mert közel van a karomhoz. De sokan jobban szeretik a nuk-ot az ismerőseim közül. Kevesebb ember.

Ugye a nuk az nemrég lett felújítva, ezért minden új benne.

Viszont a kcs-ban minden szobának van saját fürdője és mosdója.(ez talán a nuk-nál is így van amúgy) Meg bulikoli.

Én a távolságon kívül, meg a saját fürdőn kívül más pozitívumot nem tudok felhozni. Igazából nagyon kiesik a kolim a központból, igaz csak 10 perc busz, de semmi nincs a közelben a kis drága prímán kívül, meg egy mekin kívül. Mindenhova buszozni kell. Plusz a szélesút se túl idilli.

Egyébként nehéz bekerülni a kcs-ba.

2019. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel vmi írj privátot nyugodtan.
2019. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!