Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire szükséges egy laptop...

Mennyire szükséges egy laptop egyetemre? Pénzügy számvitel esetén

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy, akkor idén megyek egyetemre, pénzügy számvitel szakra. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire nélkülözhető a laptop egyetemen? Mennyire gyakori a használata ezen a szakon?

2019. júl. 14. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ajánlott. Ott a neptun stb. Emailezni kell.

Meg szerintem pénzügy számvitelen sem minden papír toll alapú. Szóval szerintem szerezz be egyet, ha már felvételt nyertél.

2019. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kolis leszel akkor mindenképp, ha bejárós, akkor szerintem nem feltétlen muszáj. Az olyan tárgyaknál, amihez kellene a gép, olyan terembe mentek ahol van, mivel nem várják el, hogy mindenkinek legyen laptopja. Neptunba telefonról is belehet lépni. De ha te szeretnél órán jegyzetelgetni gépen, akkor hasznos lehet. (Mondjuk nálunk feltöltöttek minden előadás ppt-t a netre)
2019. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék bejárós lenni, így mindenképpen megpróbálom a kolit. Maga az órán szerintem szívesebben jegyzetelnék lapra, meg ha nem muszáj, ugye nem vennék most laptopot. (Hiszen eddig is jól meg voltam, de ugye az egyetem más, szóval ha szükséges akkor nyilván megveszem.)


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. júl. 14. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen más szakra járok (gépészmérnöki), de nálunk senki nem jegyzetel laptopra.

Beadandókhoz kell gép, de ha tudsz a koliba pc-t vinni, akkor szerintem a laptop teljesen felesleges. Ha nincs pc, akkor viszont jól Jón.

2019. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha mindenképp gépre akarsz jegyzetelni, akkor inkább vennék egy ipad-et, amire lehet tollal írni.
2019. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!