Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gépjárművezető oktatót...

A gépjárművezető oktatót kapni szoktuk, vagy magunknak választani? Mi alapján választotok? Szimpátia :D? Kocsi?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:

És női, vagy férfi oktató?


Nőként mennék. Egy nő érthetőbben mondja el?

2019. júl. 16. 17:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Választhatsz ha szeretnél, ha nem teszed, azt kapod akinél épp van szabad hely. Én kocsit választottam, a sofőrjét csak 1x láttam előtte, ill. tudtam hogy kit nem akarok(volt 2-3 ilyen ember).


Én lányként férfit választottam. Szerintem ez olyasmi, mint nőgyógyászt keresni- női oktató (orvos) lehet nővel megértőbb, de lehet, hogy egy hisztis sárkány. Csak a nemére nem alapoznék.

2019. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egy oktató van az autós suliban, őt kaptam, nem volt más lehetőség. Egyébként más esetben választhatsz, ha van hely nála még el is vállal.
2019. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nők nem tudnak vezetni úgy mint a férfiak. Tehát férfi oktatóhoz menj. És most ne jöjjön senki azzal, hogy a nőket lenézem, de ők masmiben jók, pl tájékozódás. Ha mesz a forgalomban és nem látod a sofőrt a vezetési technikából azonnal megmondható, hogy nő vagy férfi vezeti
2019. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tájékozódni pont hogy a férfiak tudnak.
2019. júl. 16. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az utolsó válaszolóval elég erősen tudnék vitatkozni ebben a témában, de inkább nem mennék itt most ebbe bele.

Szerintem ajánlások után válassz oktatót. A legjobbnak tűnő, legegyszerűbben kezelhető autóban is ülhet egy sggfej meg egy nem túl szimpatikus autóban a világ legjobb oktatója, ugyanígy fordítva is.

A nem szintén olyan, hogy mindkettőből van jó és rossz is.

Ismerősöm nőhöz ment szintén nőként. Annyira nem jöttek ki és úgy bánt vele, hogy abbahagyta és azóta sem folytatta a vezetni tanulást.

Ugyan én nem érdeklődtem utána, de szegről végről ismerőshöz mentem, egy középkorú paliról van szó. Nem mondom, hogy nagyon jó volt nála tanulni, sőt ha újra kéne kezdenem, valószínűleg nem hozzá mennék, de mégis levizsgáztatott és megtanított annyira vezetni, hogy 1 napos jogosítvánnyal már bemertem ülni autóba, mindenféle stressz nélkül.

Szintén egy ismerős olyanhoz ment akit sokan dícsértek kb 2 hónap alatt elsőre meglett neki.

Nagyon sok mindentől függ, de ha most lennék választás előtt ezeket tudva, biztos minél több embert megkérdeznék, az se baj ha olyat mondanak akit érdemes elkerülni.

2019. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!