Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt még más is úgy vele,...

Volt még más is úgy vele, hogy a konzulense nem foglalkozott vele, és nem segített a szakdolgozat megírásában?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanításmódszertanból írtam. Rá se nézett. Majd két nappal a leadás előtt közölte, hogy mégis legyen benne kutatás...
2019. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
:DDD Miért, van akinek segítenek? :D Olyat még nem hallottam, csak azt, amit itt is írsz.
2019. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legtöbb helyen így megy. Az enyémnél is kb ez volt. Megbeszéltük, hogy mi lesz benne és hogy fog felépülni és ennyi. Amikor úgy voltam vele, hogy kész elküldtem, megnézte, mondott még 1-2 dolgot hozzá és le is adtam.
2019. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez megnyugtató :D Azt hittem, a konzim rühell engem és azért fosik rám. De örülök, hogy végül segítség nélkül is sikerült összehoznom.
2019. júl. 19. 23:26
 5/5 anonim válasza:
Nálunk 3 -at kellett írni! (Szakpáros képzés+ módszertan). Csak az aláírás, és a birálatnál közremüködött a konzulens. :) Szerencsére. :) Inkább örülnél neki, hogy nem p.fázik bele. :)
2019. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!