Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen erős a Kisképző?

Milyen erős a Kisképző?

Figyelt kérdés
Apám csak akkor enged el ha erősebb mint a jelenlegi sulim (Ward Mária) valakinek ötlete?

2019. júl. 24. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon erős. Mondhatni túlélőtábor.
2019. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Kisképzőtábor.
2019. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
89%
Na jó, az előző válaszokon jót nevettem :D amúgy én nem tudom, nem vagyok kisképzős, de jövőre oda szeretnék felvételizni.
2019. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ apád milyen folytatást képzel el neked. Ha egyszer odaenged, akkor a mostani rendszerben nem nagyon lehet belőled más csak művész, tehát képzőművészeti pályán fogsz továbbtanulni is. Ha csupán megengedi neked ezt a kitérőt, hát... nyugtasd meg, hogy lefogsz érettségizni. A szakmai felkészítés nagyon magas színvonalú, Európában is egyedülálló. Viszont ez azt is jelenti, hogy a szakmai feladatok jelentős időt vesznek el a közismereti tárgyaktól. Az a helyes válasz, hogy nem, nem erősebb, sosem lesz erősebb egy gimnáziumnál. De az ország összes gimnáziumának rajztagozata sem érhet fel vele
2019. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!