Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Penta vagy Kapos 2007 sulival...

Penta vagy Kapos 2007 sulival kapcsolatban van valakinek frissebb tapasztalata? Megírná nekem?

Figyelt kérdés
Mérlegképes könyvelőit szeretnék távoktatáson csinálni, de fogalmam sincs melyik sulit válasszam. Az biztos, hogy a kettő között 100e a különbség. :/
2019. júl. 24. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Pentánál kirendeltségfüggő is. A távoktatási anyaguk nagyon jó, a szervezés nálunk például egy nulla. A reklamációt olykor nehezen viselik, nagyon ráérnek mindenre. Csak szóvá ne tedd, addig oké. Amikor csoportos reklamáció van, méltóztatnak valamit csinálni. Én alig várom, hogy befejezzem a képzést... Ha újra kellene kezdenem, beiratkoznék egy iskolarendszerű képzésre és max. megvenném a Számvital Navigátornál az olyan anyagokat, amiket nem adnak le jól a suliban.
2019. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Penta központ lenne.

Kicsit szomorúan olvasom, hogy nagyon jó a távoktatásos anyaguk. Ha azt írtad volna, hogy nem jó, akkor 100e-rel kevesebbért jó lett volna a Kapos is :D (mondjuk róluk semmi infóm, de a Pentát nagyon nyomják, hogy ők sokkal jobbak, mint a többi ilyen suli. Persze azt mondanak, amit akarnak, de a számvitel navigátor oldal magáért beszél.) Akkor a Penta anyagaihoz nem kell a számvitel navigátor csomagokra beruházni? A leadott anyagból megcsinálhatóak a vizsgák? Nézegettem már őket, de a számvitel tanév ott is 70e, akkor a 100e mínuszból mindjárt csak 30 marad.


Sajnos az iskola rendszer nem játszik, 2 év baromi sok idő és bejárni se tudnék.

2019. júl. 29. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Penta a Számvitel Navigátortól kapja az anyagokat. Ergo nem kell a Pentához menned, megveheted külön is a SZN - nál. A Pentának semmi köze a távoktatásos anyaghoz ilyen téren.


Én a Pentában egyre nagyobbakat csalódom... Annyira nem profi a szervezés, mint reklámozzák.

2019. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy egy konkrét példát mondjak:


Megkapjuk az összes anyagot, de nem egyben. Tehát nem tudod elérni, hiába fizetted ki. Zárva vannak a modulok és Ők nyitogatják. És bizony elég balf..ul. Legutóbb azért nyitottak időben, mert tömeges reklamáció volt már. Az előtte való vizsgát sokan azért bukták el, mert nem volt elég idő felkészülni. Egy hónappal a vizsga előtt nyílt meg az anyag, akinek épp nem volt elég ideje, az úgy járt...


Szóval nem mondom, azért észlelni a rugalmasságot is, de nem az igazi... Nem tudom, ha csak 1-2 ember reklamált volna, elküldték volna a francba? A szervezés katasztrófa...

2019. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Elkezdted a mérlegképes könyvelőit? Ha igen, melyik sulinál?

Köszönöm szépen!

Bea

2019. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!