Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állami ösztöndíjra átsorolás...

RigóJános kérdése:

Állami ösztöndíjra átsorolás kérelmet mikor és hogyan kell benyújtani?

Figyelt kérdés
Valaki tudja, hogy a Nyíregyházi Egyetemen mikor és hogyan kell benyújtani a kérelmet, hogy átsoroljanak államira? Már mindenhol néztem de nem találok rá választ.

2019. júl. 25. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én nem tudom, de szerintem érdeklődd meg a tanulmányi osztályon. Szerintme valamikor nyáron is szokott lenni ügyelet. Honlapon biztos föntvan (Én totál nem odavalósi vagyok:))
2019. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én nyilván nem tudok belépni, de te ha odajársz akkor igen. Itt kell lennie a formanyomtatványnak amit a TO-ra be kell nyújtanod. A benyújtás idejéről a neptunon kapsz értesítést. Csak akkor kapsz értesítést ha megüresedik állami támogatott hely, mert csak üres férőhelyekre lehet átjelentkezni, ha ha megfelelsz az alábbiaknak:

1. az utolsó két bejelentkezett félévében megszerezted az ajánlott tantervben előírt kredit mennyiségnek az 50%-át.

2. az összesített korrigált kreditindexed magasabb, mint az államilag támogatott

hallgatók összesített korrigált kreditindex-jegyzékében a rangsor alsó ötödénél.

Szóval ha nem kaptál értesítést az átjelentkezés lehetőségéről akkor vagy nem üresedett meg állami hely és hiába vagy akár 5.0 átlagú hallgató.

2019. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Vissza sorsolás, nem átsorolás és nem tudom nálatok mi a határidő de nalunk az ELTEn mar lejárt :( Neptunban tuti kaptatok üzenetet vagy értesítőt rola
2019. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ilyenkor még lehet beadni bármit ezzel kapcsolatban.
2019. júl. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!