Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S. Hova érkezik az...

S. O. S. Hova érkezik az értesítő?

Figyelt kérdés

Annyit szeretnék kérdezni hogy hová jön a hivatalos értesítő az egyetemtol (az a paksameta golyatabor,neptunkod, bejelentkezés,diakhitel stb.)? Tartózkodási helyre vagy a Lakóhelyre küldik?

Előre is köszönöm szépen!!!!



2019. júl. 26. 02:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Lakcím
2019. júl. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én pl semmit nem kazán postán tavaly.
2019. júl. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem kaptam, bocs.
2019. júl. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi :) altalaban mar nem divat hogy levelet küldenek hanem e-mail szoktak. De ezt se rögtön.
2019. júl. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly kaptam levelet.
2019. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Többen kapnak mai napig levelet csak nem tudom hova érkezik mert nincs közel a két lakcím sajna. Köszönöm a válaszokat azért!!!!
2019. júl. 26. 08:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az e-felvételibe a tartózkodási helyet is kitöltötted, akkor oda fogják küldeni a levelet.(Ha küldenek) Ha nem, akkor meg a lakcímre.
2019. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen postán küldik, eddig én is mindig postán kaptam meg mindkét egyetemen, ahová jártam/járok. Viszont nem kell ettől félni vagy ráparázni, csak nézegesd az egyetem, a kar és a kapcsolódó oldalakat (pl. hök) és érdemes közösségi oldalakon is megkeresni pl. facebookon vagy instagrammon, amid van. Látod, ha már kiküldték vagy ha bármi teendő van és ha esetleg nem jutott el hozzád, akkor azt tudod majd jelezni és megkapod te is, nem maradhatsz le semmiről. Viszont ha tényleg mindent kitöltöttél, megadtad a tartózkodási helyed is, akkor szerintem nem lesz vele baj.
2019. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat !!!

Nem raparazok csak a tartózkodási hely Somogy megyében van a lakohelyem ahol most vagyok Veszprém megyében lakcímkártya szerint, és attól félek hogy tartózkodási helyre megy ahol a panelba van egy két kíváncsi akik mindig piszkálják a postaladat és nem akarom hogy eltűnjön 😔

2019. júl. 26. 10:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan küldenek új csomagot ha nem kaptad meg valami oknál fogva :)

En tavaly egy rakat e-mailt es levelet is kaptam, szoval bármelyik opció lehetséges :D

2019. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!