Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi év halasztást csinált...

Egyetemi év halasztást csinált valaki közületek?

Figyelt kérdés
Idén vettek fel az egyetemre, viszont szeretnék halasztani egy évet hogy be tudjam fejezni a szakmát amit középiskolába tanultam eddig. Az egyetem ahova fel vettek engedélyezi ezt de nem tudom hogy hogyan működik. Ezért érdekelne más tapasztalata ezzel kapcsolatban ha van ilyen itt.
2019. júl. 31. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Passziváltatod a félévet. (Nem akarok szemétkedni, de akkor miért jelentkeztél egyetemre, ha előre tudtad, hogy 1 évig még nem fogsz járni.... Csak elvetted valaki mástól a lehetőséget, jövőre is ugyan így jelentkezhettél volna.)
2019. júl. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

#1: általában azért csinálják így, mert vagy emelt érettségi nincs, vagy nyelvvizsga, ami ugye jövőre már kelleni fog.

Meg van, aki így akarja bebiztosítani magát, hogy ha idén nem kerül be, akkor legyen még egy lehetősége.

2019. júl. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És hogy a kérdésre is válaszoljak: beiratkozol, és neptunban átállítod a félévet passzívra.
2019. júl. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Régen ezzel a helyesírással az érettségi se jött össze, nem az egyetem :(
2019. júl. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nincs topik nyelvtannáci nélkül. :))


Kérdező: kérdezd meg a TO-n, mert az első félévet azt hiszem nem mindenhol engedélyezett passziváltatni, bár lehet, hogy rosszul tudom.

2019. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nagy általánoságban az első félévet nem lehet halasztani.
2019. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!