Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bekerülni az...

Mennyire nehéz bekerülni az Eszterházy Károly Egyetem Kollégiumába?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan már alapból albérletet néznek, ezért elbizonytalanodtam...

#egyetem #oktatás #albérlet #kollégium #Eger #Eszterházy #Eszterházy Károly Egyetemre #iskola Eke
2019. júl. 31. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem kollégista leszek, mert itt lakok, de voltak ismerőseim akik ide jártak és elég sok volt közölük albis, viszont arra nem emlékszem, hogy direkt mentek-e albérletbe. Amúgy szerintem van egy jó pár kolija az egyetemnek szóval biztosan beleférsz a keretbe, nyilván attól is függ, hogy fel vesznek-e, hogy mennyire laksz messze. Ha nem kapnád meg akkor próbálj meg bemenni és személyesen kérni (testvéremet se vették fel elsőnek az ME kolijára, de miután bement személyesen rögtön találtak neki helyet, érdekes...), sajnos Eger nagyon elszállt az albérleti árakkal, lassan már a fővárost is megközelítjük.
2019. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is most küldtem el a jelentkezésem,remélem sikerül :( 4kolija van egyébként
2019. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na kiderült, 7 pontom volt. De nem vettek fel koliba, ugyanis az apartmanhoz 10, a Leánykához 9, az almagyardombihoz 8 pont volt szükséges, a Sas útiba ugyan 5 pont, de oda nem mehettek akik csak 4.helyen jelölték meg azt (ezt sehol nem jelezték előre) ugyanakkor volt akit 4 és volt akit 3 ponttal vettek fel oda.
2019. aug. 23. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, sajnálom, így akkor marad az albi?
2019. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 6pontom volt és nem vettek fel, mert 4.helyre írtam a Sas útit.. :D pacsi
2019. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, így sajnos albi, de szerintem ez eléggé diszkriminatív, mert azért akinek 7 vagy 6 pontja van az egyértelműen szociálisabban rászoruló mint egy 3 pontos teszem fel :/ Bár arra is kíváncsi vagyok 10 pontot hogy kivitelezett valaki :) Na mindegy, nem próbálom meg megérteni :)
2019. aug. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!