Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci egyetemről van...

Miskolci egyetemről van valakinek valamilyen véleménye, illetve tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szerintetek a Miskolci egyetem jó suli? Ez az egy opció maradt.

Illetve olyan lehetőség van, hogy x félév után átjelentkezzek másik egyetemre, de ugyanarra a szakra?

Véleményeket, tapasztalatok kérnék tőletek!



2019. aug. 1. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kar es szak erdekelne? Én ott végeztem a bsct es az msct most kezdem. Konkrét kérdésre szívesen valaszolok, de az egyetem egészéről nehéz valós véleményt mondani.
2019. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A BTK-n most induló gyógypedagógia szak. De az egész BTK, illetve az egyetem és a koli érdekelne.
2019. aug. 2. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem es a koli szerintem teljesen okes. A terulet szep, tiszta, a hagyomanyorzes ha tetszik akkor belekezdesz. A btk- t annyira nem ismerem sajnos de sztm a gyengebb szinvonaluak koze sorolhato. Itt ugye a muszaki karok a legnepszerubbek de a gazdasz es jogasz kar is nepszeru.
2019. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És nagyon bulis a koli? Mivel én nem ez a fajta vagyok, és inkább tanulni mennék, nem baromkodni.
2019. aug. 2. 22:33
 5/5 Zawarudo1 ***** válasza:
100%

Én is a btk-ra megyek szal egy cipőben járunk:D


Szerintem nem lesz gond, ugy halottam hogy "nyugisak" ott az emberek, persze bulik a kolikban mindig is voltak/lesznek, de biztos el lehet viselni, fogsz tudni tanulni:)


Viszont szerintem az ellentéte sem lenne jó, vagyis hogy én nem szeretnék full introvertált emberekkel teli kollégiumban lakni:)

2019. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!