Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem...

Szegedi Tudományegyetem kollégiumok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsőként a Móra kollégiumra gondoltam,de miután olvastam,hogy milyen nehéz bekerülni,kicsit elbizonytalanodtam... Nem szeretnék augusztus utolsó hetében is azon parázni,hogy kapok-e kolit.


Érettségin 430 pontom lett,van 2 középfokú nyelvvizsgám.

Az általános szociális helyzetfelmérési adatlap 84 szoc. pontot adott,viszont nem tudom ehhez hogyan kalkulálják még ki a tanulmányi pontokat.


Ezek alapján szerintetek lenne esélyem,vagy adjam be máshová?


2019. aug. 2. 09:23
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ma voltam a nyílt napon. Azt mondták, hogy főleg a tanulmányi pontok alapján vesznek fel, eddig 410 pont körül mozgott, afölött vettek fel. A szoc. pontok akkor számítanak, ha mondjuk 380 pont lett a felvételi pontszám. Úgyhogy esélyes, hogy téged fölvesznek, de a biztonság kedvéért megjelölnék még egy kollégiumot. A motivációs levelet is küldd el, mert az dönthet holtverseny esetén. A két képet pedig csak sikeres fölvétel esetén kell elküldeni.

2019. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!