Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson mar az elso felevbe...

Corvinuson mar az elso felevben fel kell venni valami KötVál tantargyat vagy en dontom el hogy melyik felevben veszem majd fel?

Figyelt kérdés

Pl környezetgazdasagtant kilistazza nekem a Neptun elso felevben ajanlottkent,de a tantervben latom ,hogy mas felevekben is fel tudom oket venni.Mennyire ajanlott elso felevben felvenni KötVált? Szarmazhat belole a kesobbiekben hatranyom,hs pl a kornyezetgazdasagtant nem elso felevben veszem fel,hanem majd a kesobbiekben valamikor? Es ezek kozul a KötVál targysk kozul mennyit kell osszesen felvenni a kepzes soran?


Koszonon a valaszokat elore is!



2019. aug. 2. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Felveheted, de első félévben még elég a sima kötelező tárgyakat.
2019. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem baj ha most nem veszel fel 1 kötvált se, a lényeg az, hogy a képzés végére meglegyen x kredit belőle. Nem tudom milyen szakos vagy, de ált. 3-3 tárgy kell az elméleti-gazdaságtani és a társadalomtudományi blokkból. Tehát teljesen rád van bízva, mikor teljesited, és később akár többet is felvehetsz 1 félévre. :)
2019. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nem kötelező, de szerintem nem hátrány ha veszel fel már első félévben, mert akkor később könnyebb lesz. Illetve arra sem árt figyelni ha esetleg ösztöndíjat szeretnél, hogy meglegyen hozzá a minimum kredited.

2019. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!