Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire hátrány az, hogy...

Mennyire hátrány az, hogy szlovákiai vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ÁOK-ra szeretnék majd jelentkezni Pestre vagy Szegedre. Az a kérdésem, hogy hátrány e az bármilyen szempontból, hogy Szlovákiában lakom. Gondolok itt a felvételire, vagy a kollégiumba való bejutásra.

A többi hallgató, tanárok, vizsgáztatók hogy viszonyulnak a külföldiekhez? Mehetnék én is gólya táborba, vagy oda csak magyarországi jelentkezők mehetnek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 2. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetnél gólyatáborban??

Kollégiumnál meg még előny is.

2019. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Semmilyen hátrányos megkülönböztetésben nem lesz részed, sőt nagy valószínűséggel észre sem fogják venni, hogy felvidéki vagy. Ha pedig igen, akkor hidd el nekem, hogy csak kíváncsiak lesznek. Én erdélyi vagyok, tőlem is kérdezősködni szoktak, de nem rossz indulatból, tényleg csak puszta kíváncsiságból. :) És minden olyan tanuló mehet a gólyatáborba, aki felvételt nyert az adott intézménybe és jelentkezett, befizette a GT költségeit, stb. Tehát te is mehetsz! :)

Sok sikert kívánok!♥

2019. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Semmi, max lesz néhány kérdés, hogy honnan van a nem hétköznapi kiejtésed, feltéve ha Szlovákia olyan részéről jössz.
2019. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. aug. 2. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!