Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen 11 tantárgy soknak...

Egyetemen 11 tantárgy soknak számít?

Figyelt kérdés
Hány tárgyatok volt és hogy nézett ki az órarendetek? 10 tantárgy sok vagy kevés? Így lesz szerintetek szabadnapom vagy mindennap be kell menni?
2019. aug. 12. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Te állítod össze az órarendedet, tehát csak te tudod. Mivel minden szak más, nehéz erre a kérdésre válaszolni.


Én is elsőéves vagyok, tehát fogalmam sincs, milyen lesz nekem xD

Az unokatesóm azonban minden nap ott van reggeltől estig az órái miatt, szóval ügyesen kell megoldani az órarend készítését.

2019. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
10 tárgy szerintem nem számít soknak, viszont így is simán lehet, hogy minden nap be kell menned. Például nekem is mindig ilyen 13-14 órám volt eddig, de mindig úgy jött ki, hogy hétfőtől péntekig bent voltam. Jól hangzik, hogy te állítod össze az órarendet és okosan kell csinálni, csak a tanárok hirdetik meg és azok az időpontok közül tudsz válogatni, amiket megadnak (ha egyáltalán van több). Szóval hiába szerettem volna mondjuk csak hétfőn, kedden és szerdán bemenni és letudni minden tárgyam vagy legalább csak egy napot elhagyni, ez nem ment, ha mondjuk péntekre tették az egyik kötelező órámat.
2019. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És olyan van hogy egésznap bent kell lenni? Mármint úgy értem, hogy reggel 8tól mondjuk este 8-ig. Azért érdekel, mert szeretnék mellette diákmunkát vállalni. Ahogy számoltam 10 tantárgyam van, és ez heti 18-21 óra.

Abban reménykedem, hogy ha mindennap is kell menni, legalább lesz egy pár olyan nap hogy reggel 8tól mondjuk 2-3-ig és nem este nyolcig :(

2019. aug. 12. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
11 db anatómia szintű 6-8 kredites vagy 11 db 1 kredites?
2019. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Atlagosan 3 kreditesek, van benne egy 2 kredites es 1 db 4 kredites
2019. aug. 12. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked. Ez szamomra nagyon keves. 14 órám van. Sajnos mindet fel kell vennem. Kedden pl reggel 8-20-ig vagyok. Jo mondjuk en úgy állítottam össze hogy mindenképp szabad legyen a péntek. De ez az átlaghoz kepest keves.
2019. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
10 tantárgy elég kevés, sose volt ilyen kevés nekem. 14-17 tantárgy szokott lenni. Figyelni kell, mert ha kevés tárgyat veszel veszel fel és esetleg lesz olyan, ami nem sikerül, akkor az ösztöndíjat is bukhatod. Az, hogy 10 tantárgyat hány nap alatt tudod le egy héten belül, az attól függ, hogy hogyan vannak meghirdetve a kurzusok, illetve, hogy be tudsz-e férni az általad kiválasztott időpontra a szemináriumra.
2019. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Igen, akár az is előfordulhat, hogy reggeltől estig bent vagy. Velem mondjuk még nem volt, hogy 8-tól 20-ig, de pl. 8-tól 18-ig sokszor. Volt, hogy végig órám volt egymás után, de olyan is előfordult, hogy több órás szünetem volt két óra között. Ez abszolút órarendfüggő, hogy éppen hogyan tudtad felvenni az óráidat. Bármi előfordulhat, hogy egyik nap 8-kor kezdesz, másnap 14-kor, harmadik nap 11-kor stb. és össze-vissza végzel, szóval ez nagyon változatos tud lenni :)

2019. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

17 tárgyam van.

Hétfőn 8tól 21-ig vagyok (lukas óra nélkül!!!!), kedden 8tól 20-ig (14-16ig van szünetem), szerdán 8tól 20-ig (nincs lukas), csütörtökön 8tól 4ig. Pénteken gyakornokoskodom.

2019. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
gépészmérnöki (lemaradt)
2019. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!