Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE benyújtott időpontfoglalá...

SZTE benyújtott időpontfoglalás visszavonása?

Figyelt kérdés
Benéztem sajna egy nappal az időpontfoglalást beiratkozásra az SZTE-re a modulo-n. Van lehetőségem visszavonni? Csak mert nem látok semmi visszavonási vagy törlési lehetőséget az oldalon.

2019. aug. 15. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én jelentkeztem úgy emlékszem hogy volt valami módosítás lehetőség
2019. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én párommal elmentem, úgy, hogy másik napra volt foglalva. Senkit sem érdekelt, nem kérdezik, hogy milyen karra jelentkeztél, hanem csak az adatokat kell igazából egyeztetni, meg egy papírt erről aláírni.
2019. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a kérdésem! Nekem pont egy órában van a tájékoztató és a beiratkozás.

Azóta sikerült módosítanod?

2019. aug. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írjatok, én sem tudok menni.
2019. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam nekik emailt és csak a Neptun számomat kellett elküldenem. Ezután tudtak rajta módosítani.
2019. aug. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!