Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy 45-en leszünk...

Normális, hogy 45-en leszünk egy csoportban jövőre? Nincs erre valami szabály?

Figyelt kérdés

Ma pár osztálytársamnak és nekem be kellett mennünk segíteni a suliba a tankönyvek rendszerezni és ott mondta az ofő, hogy matekfakton 45-en leszünk, mert nem bontják ketté a csoportot. Tavaly már rebesgették, hogy nagyon sokan leszünk, de reménykedtek a tanárok is, hogy szétbontják kétfelé.

Az egy dolog, hogy a terembe is alig fogunk beférni, de egyáltalán szabályos ilyen nagy létszámú csoport? Nincs rá valamilyen meghatározás, hogy hányan lehetnek egy osztályban?


2019. aug. 15. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Tanárhiány van, örülhetsz, hogy még nem zár be a sulid.
2019. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szívesen kettébontanák, ha lenne tanár. Matektanárból hiány van. Értem, hogy mi a problémád, de sajnos nem tud mit csinálni az iskola, nyilván nem kaptak tanárt.
2019. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tanár van, tavaly 2 tanár össze is balhézott, hogy melyiküké legyen a fakt, végül az igazgató dönthetett úgy, hogy nem bontja ketté.
2019. aug. 15. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

És azt is tudod, hogy a matektanároknak mennyi a heti óraszáma? Lehet, nem fér nekik bele.

Az eredeti kérdésedre visszatérve: nem hiszem, hogy lenne rá szabály. Tavaly érettségiztem, a felettem lévő évfolyam egyik osztályában 41-en voltak. Ismert, neves gimnáziumról van szó. A legtöbb tantárgyból nem volt csoportbontás.

2019. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális. De a kutya nem fog foglalkozni vele.
2019. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Valószinűleg nincs anyagi keret. Egyébként ha rajtam múlna, még 3 felé is elbontanám. Egy 15-fős csoportban már a tanítás is igényesebb lehet, több idő jut egy diákra.
2019. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!