Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor érdemes elkezdeni a...

Mikor érdemes elkezdeni a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
Ti mikor álltatok neki? Nem tudom máshol hogy van, de nekem nyár elején kellett témát/tanárt választani. Szerintetetek el vagyok késve, ha még nem álltam neki azóta? Késő ha csak akkor állok neki amikor elkezdődik a szemeszter? Eleve nincs is még nyitva a könyvtár a suliban, ahova elsőnek küldött a tanár. Ez lesz az utolsó évem.

2019. aug. 21. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes minnel hamarabb. Én lassan végzek vele remélhetőleg, de én már fél éve írom. Szeptember végére be akarom fejezni, december a határidő.
2019. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem tavaszra kell leadni.
2019. aug. 21. 12:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha fél éve írod, akkor gondolom nem kapkodsz? :D Jobb szeretném én is idegösszeroppanás nélkül megcsinálni.
2019. aug. 21. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor is hajrá, kezd el, és akkor az utolsó pár hónapod laza lesz.
2019. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kapkodás nem volt, de sok időt vett el a kutatás és a próbálgatás (mérnöki terület). Az utóbbi egy hónapban viszont többet haladtam mint az előző ötben, ennek egyik oka, hogy kezdek belejonni, a másik pedig, hogy olyan szakmai gyakorlati helyet választottam, ahol tudnak segíteni. Neked is ezt javaslom.
2019. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szakmai gyakorlat előírva és kutatni sem kell (büfészak lenézést nem kérek, ha lehet xD), viszont kifogtam egy segítőkész és magas pozícióban lévő tanárt.
2019. aug. 21. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ohh, hát akkor ha sietsz, két hét alatt osszelehet dobni, ha ráérős vagy, akkor egy hónap:D hány oldalt kell írnod?


Ha nem kell magadtól alkotni, csinálni valamit, csak osszegyujteni a dolgokat, akkor nem nehéz.

2019. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a konklúziót nekem kell levonni abból, amit összegyűjtöttem, meg amúgyis komolyan gondolom és tovább akarok tanulni, szóval azt akarom, hogy jó legyen. :D De valóban így könnyebbnek tűnik.
2019. aug. 21. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én őszi szemeszterben végeztem, májusig kellett leadni hogy kinél akarom írni meg milyen témában kb, de ez csak előzetes felmérés volt. Szeptemberben kellett véglegesíteni akkor álltam neki írni és október közepén kellett leadni, szóval kb másfél hónap alatt voltam meg vele. Azért szerintem elég hülyén van ez megoldva, mert ha nyáron nekiállsz haladsz vele egy csomót de kiderül hogy nagyon rossz irányba vitted el vagy a nagyja felesleges, nem jó a kutatás része akkor nagyjából cseszheted. Másfél hónap alatt viszont nem biztos hogy sikerül egy jó szakdogát összehozni.
2019. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!