Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezős BCE igazgatásszervez...

Levelezős BCE igazgatásszervező szakosok? Mennyire nehéz munka mellett elvégezni, milyenek az előadók - jól magyaráznak, esetleg van olyan, aki nem könyvből tanít, hanem a saját szavait kéri vissza? Mindenféle infó érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, én is bce levelező járok, csak a G karra. nem egyszerű, de meg lehet csinálni a vizsgákat, ha tanulsz, érdemes az órai jegyzetet is megnézni, de többségnek a könyv a lényeg. Amúgy legtöbb tanárunk írt már tankönyvet, az szokott kelleni, plussz nemzetközileg is elismert szakirodalmak. Gondolom van vmi hasonlóság a karok közt, remélem segített vmit, amit írtam!
2010. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A vizsgáknál mennyire jellemező a "szimpátia"-alapú osztályzás?
2010. júl. 13. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmennyire....eddig csak írásbeli vizsgáink voltak, szakosodás után lesznek majd szóbelik. Előadásoknál képtelenség, hogy valaki megjegyezze több 100 ember nevét, ott kizárt, de a szemináriumok vezetői is korrektek voltak eddig mindig. Voltam betekinteni is többüknél is, elmagyarázták, mi volt a hiba a dolgozataimban, ahol volt még vizsgaidőpont, ott valaki fel is ajánlotta, hogy ha gondolom arra még elmehetek, hátha jobb lesz (azt hiszem félévente egy tárgyból lehet újraírni sikeres vizsgát javítás céljából am, de erre nem esküdnék meg)
2010. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!