Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is nagyon izgultok már a...

Ti is nagyon izgultok már a holnapi pótfelvételi ponthatárai miatt?

Figyelt kérdés

Én már nagyon tűkön ülök, jó lenne ha találnék egy lelki társat. Szinte már az összes gondolatom ekörül forog, nem bírom elterelni a figyelmem. :D

Hova adtátok be a jelentkezést és mennyi esélyt láttok bekerülni?



2019. aug. 25. 19:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Én is várom. 😀 Azt lehet tudni hány óra körül lesznek meg a ponthatárok?


Én üzemmérnök infóra jelentkeztem levelezőre. Kb 100 ponttal több van, mint a rendes eljárás ponthatára volt, így izgulni nem izgulok.

Viszont fogalmam sincs, hogy be fogok-e iratkozni vagy sem. Az elmúlt pár napban elbizonytalanodtam a témában.


Te hova jelentkeztél? Hány pontod van?

2019. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Szerintem szintén nyolc óra körül. De nem vagyok benne biztos, mert a felvin is csak úgy van, h VÁRHATÓAN augusztus 26-án teszik ki... szokták szívni az ember vérét az időhúzással...

Munkaügy és tb ügyintézőre jelentkeztem, 86 ponttal több van, mint az általános eljárásban, de halálra izgulom magam, h nehogy ennyit emelkedjen. 10 évre visszamenőleg 318 pont volt a legmagasabb ponthatár a pótfelvin, de még így is sík ideg vagyok.. :( :D

2019. aug. 25. 21:47
 3/32 anonim ***** válasza:

Azt én is néztem az ELTE-n. Aztán letettem róla, mert nem voltam benne biztos, hogy meglesz a minimális jelentkező és akkor nem vesznek fel senkit.


Melyik helyre jelentkeztél? Nappali?

2019. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
SZTE-re és nappalira.
2019. aug. 25. 22:00
 5/32 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2019. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj :D Én legalábbis totál nyugodt vagyok (de lehet, hogy csak azért, mert nem az az álomszakom). Mindenesetre ciki lenne, ha nem kerülnék be, nekem is jóval több pontom van, mint ami az általános eljárásban húzott ponthatár volt + az előző évek pótfelvételin húzott ponthatárait is meghaladja.


Én délre tippelek, hogy akkor teszik közzé. Legalábbis nagyon remélem, hogy nem húzzák el este 8-ig.


Sok sikert.

2019. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Sok sikert mindenkinek! Reméljük minél hamarabb érkeznek a pontok mert én is ideggyenge vagyok már ettől :D
2019. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nektek is sok sikert!

Nekem már remegnek a kezeim, olvastam, hogy tavaly is dél körül tették közé. Minden egyes perccel egyre idegesebb vagyok... :(

2019. aug. 26. 12:00
 9/32 anonim válasza:
Én is izgulok. Óbudai egyetem Kandó Villamosmérnök-re jelentkeztem. Nekem is több pontom van, de nem annyival mint nektek :)
2019. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Biztos felvesznek téged. Csak már jó lenne tudni :D
2019. aug. 26. 12:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!