Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételin felvettek, de...

Pótfelvételin felvettek, de elakadtam a sok űrlap kitöltésében. (? )

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg az e-mailt, amelyben minden információ le van írva, az adategyeztető űrlapot már be is adtam. Az SZTE honlapján ez van:

5. Szociális támogatás, bérlet támogatás űrlap kitöltése


A Modulo-ban az általános szociális helyzetfelmérő űrlap kitöltését követően nyújthat be pályázatot kollégiumi elhelyezésre, szociális ösztöndíjra, bérlet támogatásra a "csatolt űrlap kitöltése" ikonra kattintva. Mindegyik juttatás külön pályázattal kérhető, a helyzetfelmérő űrlap kitöltése önmagában nem jelent pályázatot egyik juttatásra sem. A pályázatok benyújtásánál vegye figyelembe a kitöltési útmutatóban leírtakat és ügyeljen a határidők betartására.


Ez alapján ez most nem kötelező kitöltenem? Csak mert a szüleim elváltak, és egyik se mutogatja egymásnak szívesen a fizetési csekket (hivatalosan mind a hárman egy lakcímen vagyunk).



2019. aug. 27. 18:28
 1/3 A kérdező kommentje:

4. Szociális támogatás helyzetfelmérő űrlap kitöltése


Bármilyen szociális alapú támogatás pl. kollégiumi elhelyezés, szociális ösztöndíj, bérlet támogatás megpályázásának feltétele a szociális helyzetfelmérő űrlap kitöltése a Moduloban. A kitöltés során a kitöltési útmutató szerint adja meg a kért adatokat és csatolja a kért dokumentumok szkennelt képét. A kitöltés során különösen figyeljen a beadási határidőkre, mivel a pályázatok beadására és elbírálására viszonylag rövid idő áll rendelkezésre!


Ezt akartam bemásolni, bocsánat.

2019. aug. 27. 18:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Van lehetőség egy csomó pályázat beadására.

Kell egy szoc helyzetfelmérés, plusz minden pályázathoz a saját űrlapja.

Ha nem pályázol semmire, szocfelmérés sem kell.

2019. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez később is ki lehet tölteni? Most sehol nem látok leadási határidőt.
2019. aug. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!