Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen füzet kell: Biológiára,...

Milyen füzet kell: Biológiára, földrajzra, fizikára, és kémiára? FONTOS!

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Tanár függő is lehet, de általában:

- Biológia sima

- Fizika négyzethálós

- Földrajz vonalas, vagy sima

- Kémia sima (esetleg négyzethálós)

2019. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom máshol hogy van, nekünk fizikára és kémiára négyzetrácsos kellett (számolások miatt), földrajzra és bioszra sima (rajzolások miatt). De ez tanártól is függ.
2019. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bioszra és föcire vonalas kellett, fizikára négyzetrácsos. Kémia mindegy volt.
2019. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bioszra és föcire vonalast kértek, a másik kettőre meg négyzetrácsost vagy simát, kinek melyik jobb.
2019. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nálunk csupán általános iskolában szabták meg, hogy melyik tantárgyra milyen füzetet kellet vennünk, földrajzra vonalast, fizikára négyzethálóst, kémiára és biológiára pedig simát. Idén kezdem a tizedik osztályt biológia-kémia tagozaton, és itt nem igazán szólnak bele abba, ki milyen füzetet vesz, csak legyen. :D Biológiára egy vastag vonalas füzetet vettem, mert órán igazából csak jegyzetelni szoktunk, a tanárunk minden ábrát és az ahhoz tartozó kiegészítést fel szokott tölteni az osztálycsoportba, tehát azzal már nem kell bajlódnunk. Földrajzra is vonalas füzetet vettem, bár nem hinném, hogy sokat fogjuk használni, maximum félévente egyszer írunk bele pár szót és ennyi. Fizikára és kémiára is vastag négyzethálós füzeteket vettem, hiszen mindkét tantárgyból több a számolás, mint az elmélet (és előre valószínűsíthetem, hogy nem kell három hónap és új füzetet kell kezdenem :D). Szerintem ésszerűen gondold végig, neked mibe lenne kényelmesebb jegyzetelni, személy szerint fizikára mindenképp négyzethálós füzetet javasolnék, ami lehetőleg ne legyen spirál. Földrajzra inkább vonalas füzetet ajánlanék, biológiára simát, kémiára pedig egyértelműen négyzethálósat.

Remélem, hogy tudtam valamicskét segíteni. ;)


16/L

2019. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk:

Biosz-vonalas v.sima

Föci:vonalas

Fizika-négyzethálós

Kémia-sima v.négyzethálós

2019. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!