Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az októberi érettségi tételek,...

Az októberi érettségi tételek, vagy témakörök, vagy nem tudom mi, hogy miket hol találom?

Figyelt kérdés

Egy tanár azt mondta, hogy az oktatási hivatalnak az oldalán fent van mindig, de én nem találtam! Egy linket, vagy valamit kérhetek?


És az októberi érettségi nehezebb?

Nem nagyon tudtam megszólalni most sem az idei májusin szóbelin, csak azt mondtam, ami rámragadt tételtanulás közben, de ha magamtól kellett beszélni az konkrétan nem ment (pl.: angol szóbeli).


Magyarból nincsen érettségim, mert 12. év végén megbuktam irodalomból, de a pótvizsga sikerült, és most menni akarok érettségizni én májusban, de anyám azt mondja, hogy menjek októberbe.


Köszi a válaszokat!



2019. szept. 1. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is keresem a szóbelihez a dolgokat, de eddig semmit nem találtam. Októberi könnyebb szokott lenni véleményem szerint. Sok sikert :)
2019. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az októberiek azonosak a 2019. májusival. Se nem nehezebb, se nem könnyebb.
2019. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!