Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Infó szakon muszáj emelt fokú...

KIakadtam00 kérdése:

Infó szakon muszáj emelt fokú fokú infó érettségit tennem?

Figyelt kérdés
Most kezdem a 10 et a Pataky István számítás technikai iskolába járok infó szakon.

2019. szept. 7. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenre nem kötelezhetnek. Én pl emelt német tagozatra jártam, mégse volt kötelező a német emeltezés. Az érettségi jelentkezési lapján, úgyis te jelölöd majd be miből milyen szinten szeretnél vizsgázni. Ez egyéni döntés.
2019. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Emelt szintűnek hívják, és ha szakgimiről van szó, akkor igen. Volt is belőle felháborodás rendesen, tömegesen vándoroltak át gimikbe dikok anno 2017 környékén, mikor bevezették .


[link]

2019. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés nem az volt, hogy kell-e érettségiznie infóból, hanem az, hogy EMELT szinten kell-e. Az idézett cikk is azt írja: "Az említett szakmai vizsgát közép- és emelt szinten is letehetik." ... (igen, ha ez szakmai tárgy, nem gimis tagozat akkor kötelező az infó de nem emelt szinten...)
2019. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kötelező az érettségi szakmai informatikából, de a szintet te választod meg. Viszont pont ezen a területen sajnos elég gyakoriak a változtatások.
2019. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!