Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt így még meg lehet okdani...

Ezt így még meg lehet okdani valahogy?

Figyelt kérdés

Most leszek 3.féléves az egyetemen és 3 tárggyal el vagyok maradva sajnos. Abból az egyikből nincs meg az aláírás mivel ütközés volt és nem tudtam bejárni de már leadni sem,így újra fel kell vennem.

Szerintetek ezt még be lehet pótolni,ha egész évben készülök majd ?

Az egyiket most venném fel,vizsgakurzusként és a másik kettőt következő félévben(még egy vizsgakurzus és ez amire be kell járni)

A többi tárgyam nagyon jól sikerült.

Mit gondoltok,be tudom még hozni ezt a 3 tárgyat? Más is el van maradva pár tárggyal? Mennyivel?

Köszi



2019. szept. 8. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán be lehet hozni három tárgyat, csak feküdj nekik. Ráadásul nem is először tanulod őket. Kicsit hasonló helyzetben anno azt csináltam, hogy halasztottam egy fél évet, és a másik szakomról felvettem a hiányzó tárgyakat vendéghallgatóként. Nem tudom, ma meg lehet-e ilyesmit csinálni. De 3 tárgy lazán behozható még csúszás nélkül is, vagy max fél évet csúszol, nagy dolog.
2019. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!