Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Néztem a Budapesti Madách...

Néztem a Budapesti Madách Imre Gimnáziumot, van esélyem? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A hetedik évvégi átlagom 4,7 ugyanis a biológiával nem vagyok kibékülve. Célnak kitűztem, hogy kitűnő leszek nyolcadik félévkor. Számításunk szerint, írni fogok egy 35-40 pontos magyart, és egy kérdőjeles matekot. Így lenne esélyem?


Szerintetek milyen (a)

-közösség?

-tanárok?

-erős az idegen nyelv?

-a gólyatábor?


Igazából a célom, hogy a haladó angol tagozatra bejussak, eddig nyolc évig tanultam angolt, jobban mondva végig angol tagozatra jártam, és igazából nemsokára szándékozom a középfokú nyelvvizsgát letenni, de az is lehet, hogy azt majd csak 9. végén.


2019. szept. 8. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Átlagban olyan 75 pont fölött vesznek fel embereket, úgy hogy még kitűnő bizonyítványt visznek. Nem tudom milyen vagy matekból, de ha az nem megy akkor próbálj meg még egy kicsit rágyúrni a magyarra, mert az általában könnyebb. Engem úgy vettek fel(viszonylag az alsó határ környékén voltam) hogy magyarból:44 matekból:32 pontom lett+kitűnő bizonyítvány.

A szerencse az hogy még van időd ezekben fejlődnöd szóval abszolút van esélyed:) csak a matekra figyelj oda mert sokan azon buknak

2019. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott végeztem, szerintem klassz suli:) A közösség kiemelkedő, a tanárok többsége is rendes és jól tanít. A gólyatábor is szuper. Az idegennyelv oktatás alapból erős, bár ez tanárfüggő is. Sajna én egy olyan német tanárt kaptam, akivel semmit nem tudtam fejlődni, de ez csak pech volt, a legtöbb idegennyelv tanár szerethető.

A bejutáshoz fontos a jó központi, jó ha eléred a 75-80 pontot.

2019. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!