Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Matropolit...

Mi a véleményetek a Matropolitan egyetem, média design szakáról?

Figyelt kérdés

Jelenleg Finnországban tanulok, és itt is fogok érettségizni, de gondolkodom, hogy egyetemre haza menjek. Első körben arra is kíváncsi lennék, ha valaki tud valamit arról, hogyan működik ez, amikor egy magyar állampolgár, külföldi érettségivel próbál otthon tanulni.

Ezenkívül véleményekre lennék kíváncsi a Matropolitan egyetem media design alapképzéséről, illetve arról, hogy Magyarországon van-e lehetőség máshol media design-t tanulni.

Végül pedig, minden válaszra kíváncsi vagyok, bárkire, aki tanul, vagy tanult ezen a szakon. Egyenlőre úgy gondolom, hogy megpróbálnék itt, Tamperében vagy Svédországba menni, de szeretnék többet megtudni az otthoni lehetőségekről is.

Előre is köszönöm és bocsánat a rémes magyar nyelvhasználatért és helyesírásért...



2019. szept. 9. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen nevű egyetem nincs Magyarországon, de gondolom a Metu-ra gondolsz.. Nem a legjobb hely, sokan semmibe nézik, ráadásul fizetős.


Ha már kint laksz Finnországban, nagy marhaság lenne onnan hazajönnöd egy valamilyen alja magyar egyetemre.

2019. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Igen, arra gondoltam, de külföldi oldalon találtam. Igazából valószínűleg nem megyek vissza már a magyar oktatásba, de gonodoltam, azért olvasnék néhány véleményt.
2019. szept. 9. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se! Sokkal többre mész egy külföldi egyetemmel, ráadásul kint vannak sokkal specifikusabb (pl. Game Design) szakok. A média-design egy nagy katyvasz, fotógráfiától, a programozáson át a 3d-ig minden van. Bár én csak ismerőstől tudok a szakról. Én magam animáción végeztem, de már az is egy katyvasz volt. Mindent tanultunk egy kicsit, csak éppen semmiből se adott profi tudást. Amit tudok, azt magamtól, otthon kellett megtanulnom, akkor meg már inkább ne mentem volna egyetemre.
2019. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A metu művészeti karát maximum dilettáns idióták nézik semmibe
2019. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem itt és most elvetettem az ötletet :)
2019. szept. 12. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Metun az egyik legjobb a művészeti oktatás. Meglehet nézni a tanárokat, meg a felszereltséget :)
2019. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!