Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem Neumann János...

Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai kar - szakosodás Hálózattervezés. Melyik lenne ez a lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Jelenleg Hálózati rendszermérnökként dolgozok (cisco cert) teljes network építés config és support.

Elkezdtem az OE NIK-en az egyetemet. Ugye ha lemegy a 4 félév jön a szakosodás. Amikor ott voltunk nyílt napon volt labor ahol Cisco eszközök voltak és mondták hogy ez is szakirány lesz, mint network.


Viszont most megnéztem a szakosodást és nem igazából találtam azt a lehetőséget, hogy Network. A Cloud szakirány volt az ami hasonlított arra, de a tematikája annak se konkrétan az volt.

Van ötletetek, vagy esetleg olyan aki oda jár/járt és ő ilyen szakirányba szakosodott?

Hogy tudom ezt felvenni, melyik lenne az a szak, illetve ha nekem vannak Cisco certek (CCNA CCNP) ezek érni fognak valamit a vizsgákba, mert egy r&s ccnp cert eléggé átfed egy ilyen tananyagot szerintem.


Vagy ha ilyen szakos diplomát szeretnék, másik iskolába kellett volna jelentkezni?

Akik ilyen munkakörbe dolgoznak melyik a legjobban hozzá illő diploma?



2019. szept. 10. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdeztem erröl itt,azt mondták hogy már nincsennek szakosodások
2020. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dehogynem van.


Idő közben énis utána jártam.

A network az a cloud és bizt. szakirány. Ott jórészt Ciscóval működik.

2020. jan. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!