Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola az erősebb,...

Dorina118 kérdése:

Melyik iskola az erősebb, jobb hangulatú?

Figyelt kérdés

A 18.kerületi Karinthy Frigyes gimnáziumot, a 16.kerületi Szerb Antal gimit és az Újbudai József Attila gimnáziumot néztem ki eddig. Tudnátok mondani róluk véleményt? Akár pozitívat, akár negatívat.

köszönöm előre is :)



2019. szept. 11. 22:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a József Attiláról hallottam. Nagyon jó hangulatú, közepesen erős gimi, viszont olyan nehéz bejutni, mint az elit gimikbe. Nagyon népszerű lett az utóbbi időben. Ha már bent vagy, akkor hagynak élni is, de addig nagyon kötsd fel a gyatyót, ha be akarsz kerülni.
2019. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a Jóskáról tudok nyilatkozni, oda jártam :) ahogy az első írta, óriási a túljelentkezés. Ha már bent vagy akkor valóban teljesíthetô. Nem mondom, hogy könnyű, ezt mindenki maga döntse el :)


Én imádtam, legjobb osztály, viszonylag jó tanárok, és Brunner jutott ofőnek. Sok program volt, jag napok, kirándulások, ilyesmi... Életem legszebb időszaka volt oda járni!

2019. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat!:) ti milyen szakra jartatok/jártok?
2019. szept. 12. 10:57
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, nyelvi orientációs (ez nem az 5 éves nyek, csak heti szinten +1 órában tanultuk a nyelveket)
2019. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Kellett hozzá előzetes nyelvtudas? Vagy kellett szobelizni angolból erre a szakra?
2019. szept. 12. 18:38
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Előzetes nyelvtudás nem kellett, angol szóbeli volt. Majd ezután az első nap írattak velünk angolból szintfelmérőt, ahol kiderült hogy ki melyik csoportba kerül.
2019. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. szept. 14. 13:33
 8/31 bbmarta ***** válasza:
100%
Ezek közül a sulik közül messze a Karinthy a legerősebb! Ismerős lány 9.osztályos itt, oda-vissza van érte. Ami még +, hogy itt nemzetközi érettségit szerezhetsz! Nagyon-nagyon erős a nyelvoktatás!
2019. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%
Barátnőm most 10.-es a Józsefbe. Azt mondta, nagyon erős gimnázium, én is jelentkeztem oda, de végül nem oda mentem. Ott jártam előkészítőre, tényleg nagyon színvonalas és az igazgató a tájékoztatón végig hangsúlyozta, hogy szeretné, ha a diákoknak lenne idejük a gimnáziumon kívül is. Jók a programok, azt hiszem külföldre is van lehetőség kimenni. A többiről nem igazán tudok nyilatkozni. :)
2019. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom a kommenteket, látom, hogy sok itt a Jóskás, úgyhogy én is csatlakozom hozzájuk Jóskásként:)


Nagy a túljelentkezés, nehéz bejutni, viszont könnyű bennt maradni, nem hajtják ki a beledet, viszont elég jó tanárok vannak, jók a programok, mindig van cserediák Olaszországba, vagy Izraelbe, terepgyakorlatok, JAG-napok, filmtábor, házi versenyek stb. És ami a legjobb, itt tényleg életed legszebb 4-5 éve vár rád, na jó ez közösség függő, de viszont tényleg, sokszor úgy érzem, mintha a sulim lenne a második családom.:)

2019. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!