Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nincsen már a Pécsi...

Tényleg nincsen már a Pécsi Egyetemen index?

Figyelt kérdés
Csak elektronikusan vezetnek mindent?
2010. júl. 14. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hogy pont a Pécsin van-e ezt nem tudom, de hallottam róla, hogy pár helyen megszüntették. Érdemes gyakran kinyomtatni ennek az elektronikus formáját, hogy ha kavar lenne, akkor bizonyítani tudj!
2010. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegeden nincs, vagy csak idéntől nem lesz, ezt mondták!
2010. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ez azért nagy szívás, mert sok munkáltató azt kéri, ugyanis indexet nem tudsz hamisítani, legalábbis nem olyan könnyűt, diplomát meg "bárhol tudsz venni". Szóval ez jó nagy kiszúrás a hallgatókkal.
2010. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*könnyen
2010. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
PTE-n van index. Csak nem kell felvenned meg leadnod viszgaidőszak elején és végén, hanem etr-ből nyomtatják bele a jegyet. Szerintem hasznos, mert nem kell egyesével rohangálni aláíratni az oktatókkal.
2010. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondja jól, van index, csak nem látjuk. :) Pontosabban ez is kartól függ. BTK-n nem adják már ki, csak ha valami külön okból kéred. ÁOK-n ellenben még mindig rohangálni kell az aláírásokért, ami néha kellemetlennek tűnhet ugyan, de így legalább egyből látja a hallgató, hogy mit írtak be neki, és egyből tud reklamálni is, ha gond van.
2010. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!