Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kreditbeszámítás. Ha ugyanaz...

Kreditbeszámítás. Ha ugyanaz a tematika akkor miért útasítják el arra hivatkozva, hogy 75%-ban nem egyezik?

Figyelt kérdés
Nem csak egy tantárgyat utasítottak el, hanem rengeteget, pedig tök ugyanaz a tematika.
2019. szept. 23. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem ugyanaz a tematika. Vagy csak éppen rossz hangulata van a tárgyat oktató méltóságos asszonynak vagy úrnak.
2019. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több különböző oktató által tartott tárgyat is elutasítottak. Itt van előttem mind két intézmény tematikája és ugyanaz. Sőt a régibe valamelyik tárgynál mélyebb is az anyag, mint a jelenleginél. Mégsem akarják elfogadni, pedig szabályzat szerint kötelesek, ha 75%ban egyezik.
2019. szept. 23. 13:30
 3/4 A kérdező kommentje:
És nem is a tárgyat oktatott tanár utasítja el, mert beszeltem vele. Ő ezekről semmit sem tud. Szóval roppant érdekes, mert úgy van odaírva, hogy: oktató aláírása hiányában (75% nem egyezik) bla bla.
2019. szept. 23. 13:32
 4/4 A kérdező kommentje:
11 tantárgyat is elutasítottak így. Szóval mindet a Felebbviteli Bizottságnak újraküldtem, mert ez röhej. Csak nagyon kíváncsi vagyok az okára..
2019. szept. 23. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!