Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem informatika...

Pannon Egyetem informatika képzése milyennek számít országos viszonylatban? Kb. hol helyezkedik el a rangsorban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Ezt már nem is mérik, és jelentősége sincs. Ebben a szakmában az vagy, amit tudsz. Szabadulj fel a Udemyre, tölts le normális könyveket mellé, és tanulj meg rendesen programozni otthon.
2019. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

1. Otthon, egyedül képtelenség megtanulni programozni. (Én megkíséreltem.) Jó, tudom, van, aki el tudott helyezkedni papír nélkül / gyenge papírral, szerintem neki szimplán mázlija volt, hogy volt cég, aki így is szóba állt vele.

2. A diploma szerény véleményem szerinti mindig növelni fogja az ember álláspiaci értékét illetve némileg a fizetését is.

3. Lehet, hogy elhelyezkedik az ember szakirányú diploma nélkül, aztán később vagy a továbblépéshez kell vagy szimplán kérik. Ilyennel konkrétan találkoztam már.



Kérdező, nyugodtan menj oda!

Gondolom középsulis vagy, akkor pláne nincs min rágódni. Bootcamp lehetséges még, de azok mellett sincs életed, de legalább nem ad rendes, átfogó tudást, stabil alapokat valamint nem egy szakmai életbiztosítások.



Jön a gazdasági világválság, a világgazdaság már most lassul, ebben az iparágban is recesszió van állítólag.

2019. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó: lehet, hogy rövidségem miatt félreérthető voltam, de nem azt akartam javasolni, hogy ne menjen egyetemre, hanem hogy menjen bátran a Pannonra, úgyis otthon tanul meg programozni.


Mindenki otthon tanul meg programozni, a BME-s is.


Az egyébként, hogy neked nem sikerült, valószínűleg annak köszönhető, hogy rossz módszerrel próbálkoztál.

2019. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ne ezen vitázzunk, értem mindkettő választ, csak azért persze otthon tanul meg mindeki,meg hiába végzi el valaki 2-esekkel a BME-t ha nem tud programozni, de azért biztos hogy számít az is, hogy hol végez az ember, mármint milyen az oktatás minősége ott meg milyenek a tanárok, nem is annyira a papír
2019. szept. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!