Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudom kikérni egy...

Honnan tudom kikérni egy tantárgy mintatervét?

Figyelt kérdés
A tanulmányi osztályon azt mondták ezzel nem foglalkoznak, hanem a tanszéken. A tanszéken azt mondták ezzel nem foglalkoznak, hanem a tanulmányi osztályon. Az oktatónak nincs meg. A Neptunba nincs feltöltve. Senki se akarja odaadni. Akkor most mégis ki a fenétől kérhetem el?
2019. szept. 24. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A tanszékvezetőnek írtam, segített.
2019. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Kizart, hogy nincs fent az egyetem honlapjan.
2019. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyetem oldalán semmi sincs fent. :)
2019. szept. 24. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Az egyetem oldalán a szakok mintatantrrvri szoktak fenn lenni, nem minden rgyes tantárgyé egyesével (bár van, ahol igen)


Ha az oktatónak nincs meg, akkor nem az alapján oktat. Tehát, ha szereznél is egy mintatervet, egyáltalán nem biztos, hogy azt fogja tanítani.

2019. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kreditbeszámítás miatt kell a mintaterv, hogy a régit összehasonlítsam a jelenlegivel és úgy adjam le vagy ne adjam le. Az, hogy mit oktat a tanár nem releváns. A mintatervben szereplőt kell összevetni a másik intézmény mintatervével. De gondolom ezt tudjátok ti is. :). Érdekes módon másik intézményben a TO odaadta az összeset és még ki is nyomtatták nekem. Itt meg basznak az egészre.
2019. szept. 24. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Igy, hogy kreditátvitel, így már értem a kérdést és a problémát.

Az nem lehet, hogy senki nem foglalkozik vele. Nálunk az elfogadtatáshoz egy papírt kell beadni a TO-ra. Egyes tárgyalnál alapból elfogadják, másoknál pedig ők maguk összevetik. De ha nálatok senki nem tud semmit, az nagyon gáz.

2019. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy kell leadni. Nekem a tematikára lenne szükségem, hogy ugyanaz-e vagy egyezik-e valamennyire, mert különben le sem adom. :)
2019. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!