Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen gyakot ahol egyet...

Egyetemen gyakot ahol egyet hiányozhatsz mive dumáljátok ki ha nem tudok bemenni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Semmivel, ugyanis egyet lehet hiányozni így nem kell magyarázkodni.
2019. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Semmivel. Ha többet hiányoztál akkor buktad a tárgyat, vagy előnyt, vagy amihez kötve volt. Az egyetemen már hiába magyarazkodsz
2019. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az SZTE-re járok, beteg lettem már a második héten, írtam is az anat gyakos tanárnak, hogy ne haragudjon, de lebetegedtem és nem tudok menni az órájára, mert elmennék orvoshoz, még ő ajánlotta fel, hogy fent vannak a Coospacen a többi gyakorlatok időpontjai, pótolhatom másik csoportnál, ha tudom, csak szóljak és akkor hozza magával a mi névsorunkat is. Nem tudom más egytemen/szakon van-e lehetőség pótlásra, de ha pótlod, akkor nincs hiányzás. Nálunk erről és más gyakról is 2-t lehet hiányozni, de informatika kéthetente van például, arról egyet sem lehet, mert 14 helyett csak 7 óránk van a félévben, mindenképpen pótólni kell a hiányzást.
2019. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Nincs kidumálás, előre megvannak a feltételek. Azt meg tudod kérdezni esetleg hogy pótolni lehet-e. Ilyen hiányzás maximum nagyon indokolt esetben, tartós betegségnél vagy egyéni tanrenddel (sportolóknál pl) lehet elfogadható.
2019. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2 hetente van a tárgy. És csak 1 időpont tehát nem lehet azon a héten pótolni.


Ha bárkinek van valami ötlete megköszönöm.

2019. szept. 27. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lehetőség tőlünk igazolást se kernek az 1 hiányzásos órákon. Nem érdekli oket a masodik alkalom utan csak kozlik hogy mar ne is menj be mert nem adjak meg.

Van egy oram amit ugy lehet pótolni ha hiányzol hogy az utolsó heten pótolsz de a pótlandó alkalmak sem haladhatják meg a haromat.

2019. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk alapvetően 3 eset fordult elő a pótlásra:


-más időpontban lévő gyakorlaton való részvétel (ez volt a leggyakoribb)


-az utolsó 2 hétben tartottak összevont pótló gyakorlati órát (1-2 tárgyból volt így);


-a gyakorlat anyagából kiadtak egy jó nehéz beadandó feladatot. Aki kidolgozva, 90% helyességgel beadta, annak ez helyettesítette a gyakorlati részvételét. (Ez egy tárgyból volt így).

2019. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ovi, ahol "kidumálod". Kutyát nem érdekel, hogy miért nem voltál ott.
2019. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!