Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség! Most mi van? Mit...

Segítség! Most mi van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a felvin a pontjaimat!Azt hiszem elájulok...

Azt írja,hogy a középiskolai eredményeim érvénytelenek,meg hogy nem fogadható el a pontszámításba. És hogy az érettségin szerzett pontjaimhoz se lehet ez miatt hozzászámítani. Nem tudom mi van,teljesen bepánikoltam!Ja és alul az van írva,hogy feldolgozva,szóval nem nem érkezett be az év végi bizim vagy ilyesmi. Mi történhetett?Mit csináljak?Kérlek segítsetek4!!!!


2010. júl. 15. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
írj nekik egy emailt. felvi@info.hu talán ez volt a címűk, én is írtam nekik 2 hete, mert én emg a felvételi azonosítómat felejtettem beküldeni :)De hál sitennek, ha rajta vannak az adataid, akkor ez sem para.
2010. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Tudod telefon! Ne itt legyen nagy a szád!
2010. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyél már vele ilyen gonosz... Jo hgoy ideges, te is elájulnál, a telefonhoz ilyenkor már késő van, legegyszerűbb az email, nekem si már következő munkanapon írtak.
2010. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1.Köszi,mindjárt írok nekik

2.fél 11kor nem hinném,hogy sok embert lehetne hívni

2010. júl. 15. 22:24
 5/23 anonim ***** válasza:
MOST ÍRD AZ EMAILT !!!:D
2010. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nem hinném h gond van, lehet a rendszer bolondult meg! De holnap reggel első dolgod legyen h hívod őket!
2010. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Már elküldtem az E-mailt a felvi-s címre,remélem minél előbb válaszolnak.Holnap várok,ha nem írnak vissza akkor telefonálok,még az előtt,hogy hazamennének a munkából=)
2010. júl. 15. 23:03
 8/23 anonim ***** válasza:

NEMNEMNEM.

ne várj az emailre választ, tudod te napi hány százat kapnak??? Reggel kezdés után 1 percel hívd őket RÖGTÖN!!! Evvel nem szabad szórakozni.

2010. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hányat kapnak,de gondolom,mert most néztem a felvi fórumot és sokat ezzel küszködnek mint én szóval tuti a rendszer a ludas:@

Mindenesetre vesztenivalóm nincs,viszont ideges vagyok szóval nem fogok várni,hanem reggel telefon.Köszi

2010. júl. 15. 23:08
 10/23 anonim ***** válasza:
Írj majd mi volt.
2010. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!