Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Melyik debreceni iskolában van esélyem?

Ezeken gondolkozom: Tóth Árpád Gimnázium (nyek haladó angol), Ady Endre Gimnázium (angol kéttan) és Csokonai V.M.Gimnázium (olasz kéttan).

Jó tanuló vagyok, hetedik év végén csak egy négyesem lett, a többi 5, ebben az évben igyekszem kitűnő lenni, különösen félévkor, a felvételire folyamatosan gyakrolok, azonban az iskolák között nem tudok dönteni. Mind a háromban olaszt szeretnék tanulni az angol mellett, illetve nem szeretnék egy gyenge suliba menni (a sorrend az úgy van, ahogy írtam).

Aki valamelyikbe jár/járt az tudna egy véleményt írni róluk? hogy milyen elvárások vannak, mennyire kell sokat tanulni, milyen az olasz (vagy még esetleg a tágban a spanyol) illetve mennyire nehéz a szóbeli

Előre is köszönöm!

okt. 6. 11:44  Privát üzenet  

A válaszok
Povoly

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 9. 22:12 Privát üzenet
Povolny!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 9. 22:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valaki látom nagyon viccesnek érzi magát:)

# 3/4Időpont okt. 11. 15:43 Privát üzenet
A TÁG-ba járok, és olaszos vagyok. A sulit, és a nyelvet is nagyon szeretem, szerintem megéri nyekre jönni. A szóbeli nem olyan vészes, a témakörök megvannak adva előre. Húzni kell egy lapot, kapsz fél órát, hogy kidolgozd, és utána beszélgettek róla. De nem csak arról beszéltek, úgyhogy ha az a téma éppen nem annyira megy, akkor sincs vészhelyzet, mert átlehet terelni másra a szót. Ha van még valami kérdésed írj nyugodtan :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 15. 12:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A debreceni vegyipari iskolában lesz csütörökön tanítás?
A debreceni Mechwart András gépipari és informatikai iskolában mennyi lesz a 2013-2014-es tanévben az informatika szaknak a tankönyv?
Mit tudtok a debreceni Baross Gábor Iskolában meghirdetett szoftverfejlesztő képzésről?
Aki járt a Nyíregyházi Főiskolára és a Debreceni Egyetem egészségügyi karára az megmondaná, hogy milyen a tanítás mindkét iskolában?
A Debreceni Irinyi János Iskolában a 2013-2014-es évben mikor vannak a Nyíltnapok? :o
A debreceni Aranybika Vendéglátóipari Szakképző Iskolában ingyenesek az OKJ-s képzések?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!