Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik debreceni iskolában...

Melyik debreceni iskolában van esélyem?

Figyelt kérdés

Ezeken gondolkozom: Tóth Árpád Gimnázium (nyek haladó angol), Ady Endre Gimnázium (angol kéttan) és Csokonai V.M.Gimnázium (olasz kéttan).

Jó tanuló vagyok, hetedik év végén csak egy négyesem lett, a többi 5, ebben az évben igyekszem kitűnő lenni, különösen félévkor, a felvételire folyamatosan gyakrolok, azonban az iskolák között nem tudok dönteni. Mind a háromban olaszt szeretnék tanulni az angol mellett, illetve nem szeretnék egy gyenge suliba menni (a sorrend az úgy van, ahogy írtam).


Aki valamelyikbe jár/járt az tudna egy véleményt írni róluk? hogy milyen elvárások vannak, mennyire kell sokat tanulni, milyen az olasz (vagy még esetleg a tágban a spanyol) illetve mennyire nehéz a szóbeli


Előre is köszönöm!



2019. okt. 6. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Povoly
2019. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Povolny!
2019. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki látom nagyon viccesnek érzi magát:)
2019. okt. 11. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
A TÁG-ba járok, és olaszos vagyok. A sulit, és a nyelvet is nagyon szeretem, szerintem megéri nyekre jönni. A szóbeli nem olyan vészes, a témakörök megvannak adva előre. Húzni kell egy lapot, kapsz fél órát, hogy kidolgozd, és utána beszélgettek róla. De nem csak arról beszéltek, úgyhogy ha az a téma éppen nem annyira megy, akkor sincs vészhelyzet, mert átlehet terelni másra a szót. Ha van még valami kérdésed írj nyugodtan :)
2019. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

TÁG-os vagyok enis olaszt tanulok. Vannak nagyon jó olasz tanárok a suliban és a NYEK-esek mindig a jobbakat kapják szerintem. A suli nagyon jó én imádom. Most vagyok harmadikos😊ha valami kérdésed van nyugodtan írj 😊

2019. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!