Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pécsi Tudományegyetem (PTE)...

A Pécsi Tudományegyetem (PTE) honlapján feltüntetett 4 kollégiumról (Szántó Kollégium, Jakabhegyi Kollégium, Boszorkány úti Kollégium, Szalay László Kollégium) milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Felszereltség, társaság, szobák

2019. okt. 13. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind fel voltak az utóbbi időben újítva. Blokkos rendszerek vannak,önálló fürdővel.
2019. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, melyiket javaslod?
2019. okt. 14. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Hova fogsz járni?

Én nem vagyok kollégista,csak elmondások alapján ismerem őket.

2019. okt. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ETK
2019. okt. 15. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán a Szántó van hozzá a legközelebb,de ebben nem vagyok biztos. Nem tudom pontosan,hogy hol vannak az ETK épületei. De volt csoporttársam,aki ott lakott egy ideig és voltam nála fent,szép volt a koli.

Boszi a hegyen van,messzebb.Jakabhegyi is.

Laterumot kerüld el. Az egy putri.

2019. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 16. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ETK-sok leginkább a Laterba kerülnek, persze vannak kivételek. De akkor inkább albérletbe menj. Jó tanulmányi eredménnyel kerülhetsz ezekbe is, tesóm a Bosziban volt pár hónapig, ő szerette, a Jakab állítólag bulizósabb.
2020. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!