Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik ez pontosan?

Hogy működik ez pontosan?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, viszont évvégén megbuktam matekból. Pótvizsgán átmentem és minden más tantárgyból letettem a vizsgát. Jelentkeztem az őszi érettségire, viszont elkezdtem közben dolgozni teljes időben. Szinte semmit nem készültem rá, részben mert alig volt energiám, részben nem is bírtam rávenni magam, halasztgattam. Pár nap múlva itt az írásbeli, de érzem, hogy nem lenne meg. Kérdésem, ha nem mennék be megírni az írásbelit (inkább májusban mennék) akkor ki történne? Egyesnek számítana? Attól még mehetnék májusban? Azt tudom hogy az már fizetős lenne.

2019. okt. 13. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, lehet májusban is, ha nem mész olyan képzésre, ahová kell az érettségi.

Azzal viszont számolni kell, hogy jövő májusig valószinüleg még többet felejtesz gyakorlás/ismétlés hiányában.

2019. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És kell valamilyen jelzést adni, igazolást vinni vagy valami?

Lesz következménye ha csak szimplán nem jelenek meg?

2019. okt. 15. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit akarsz igazolni? Ezt nem értem.
2019. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!