Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BP! Gimnáziumot keresek ahol...

BP! Gimnáziumot keresek ahol humám tagozat és nyelvi tagozat van! Valaki esetleg? Sürgős! Ja és ha tapasztalatokat tud mondani azt nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Berzsenyi, Madách ugrott be elsőre, ezek nagyon jók, színvonalasak, de keményen kell tanulnod, hogy bejuss. Sokat segítene, ha megmondanád, hogy kb milyen jegyeid vannak most és milyen erősségű suliba szeretnél járni.
2019. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A berzsenyit már láttam és szimpatikus volt. A 7.-es év végi jegyeim min ötösek kivéve a matek és a földrajz. Amúgy meg jó tanuló vagyok és szerintem idén a kémia lesz négyes félevkor meg talán a matek. Németből nagyon jó vagyok és külön tanárhoz szeretnék járni aki felkészít a szóbelire. A Jedlik Ányos Gimnáziumot néztem még és az nagyon bejött. Tudna még segíteni valaki?
2019. okt. 18. 06:05
 3/5 A kérdező kommentje:
A matek és a földrajz négyes. Ezt nem írtam le. Amúgy meg amistani jegyeim is négyesekből és ötösökből állnak de persze van hátmasom. Keményentanulok így szerintem fél évre minimum jeles leszek, de hajtok a dícséretesre. A suli színvonalas legyen de azért ne legyen egy zárda típus. Elég jó eszű vagyok nem kell sokat tanulnom, mert órán eléggé figyelek is.
2019. okt. 18. 06:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen jó vagy és szeretsz is keményen tanulni, a Berzsenyivel jobban jársz, országos listákon is nagyon komoly helyen végez mindig. A Jedlikről (gondolom, a csepeliről van szó) szinte csak rosszakat hallottam, ahhoz képest, hogy mekkora híre van. Tipikusan a “nagyobb a füstje, mint a lángja” kategória. Persze nem a kifejezetten rossz helyek közé tartozik, de mindenhonnan azt olvasom/hallom, hogy többet vártak tőle azok, akik jó eredményekkel, szorgalmasan mentek oda.

De amúgy járhatnál esetleg felvételi előkészítőre, talán még tudsz jelentkezni. Az alapján is megismerheted kicsit a sulit, egy-két tanárt.

2019. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!
2019. okt. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!