Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Szegeden a Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumról? (válaszotokat indokoljátok)

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Versenyistálló. Egy általános iskolás osztálytársam oda járt, míg én a Tömörkénybe. Én vígan elvoltam a Tömörkényben, egyáltalán nem volt a vállamon az a teher, hogy nekem kitűnően kell teljesítenem, hogy én csak akkor vagyok jó, ha kitűnő vagyok, míg az említett osztálytársam a Radnótiban rengeteget tanult, mégis jobb lett az érettségim, mivel nem volt rajtam ez a teljesítési vágy. Nagyon el volt keseredve az érettségi után. Én államira jutottam be, ő fizetősre.
2019. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.:)
2019. nov. 2. 09:24
 3/5 anonim válasza:
Radnótis voltam. Ez a kitűnő duma ugy kamu ahogy van. Nem teljesiteni kell hanem inkabb tobb anyagot adnak le amit te csak kamatoztathatsz később. Szerettem ide járni és baromság hogy nem lesz életed
2019. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Osztom az előző hozzászóló véleményét. Nem kell versenyezni ha nem akarsz, egy normális átlagot kell tartani, ami viszont bőven teljesíthető. Szerintem attól nem lesz jobb egy iskola, hogy kevesebbet kell tanulni, kevesebbet kell "dolgozni".
2020. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2020. jan. 7. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!