Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyenge gimnáziumokat keresek...

Gyenge gimnáziumokat keresek Budapesten. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan gimiker keresek 13ker és környékén amikbe esetleg nem kérnek felvételit vagy szinte mindenkit felvesznek.



2019. nov. 7. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sylvester János református gimnázium.. de nagy jövőt utána ne képzelj el nagyon.
2019. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Benkő István református gimnázium. Nem rossz iskola, de egyszerűen besétálsz szerintem, mert 12 osztályos, és a jobb diákok elmennek 4. 6. vagy 8. után.
2019. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zrínyi tudom, de az 10.kerület
2019. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat várom a többit is! Egyébként azért keresek ilyen sulit mert legutolsónak iskolának a jelentkezési lapra valami olyat akarok be írni ahová biztosan felvesznek:)
2019. nov. 20. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!